1- Bursa Bilgisayar Hastanesi servisine gelen bilgisayarlar gizlilik ve güvenlik ilkesine uygun olarak onarılır.

 

2- Bursa Bilgisayar Hastanesi’nde arıza tespit ücreti yoktur. Tamir edilmeyen arızalı üründen ücret alınmaz.

 

3- Teknik servise giren her ürün mutlaka servis formuyla kabul edilir.

 

4- Teknik servise alınan hiçbir ürün, arıza ücreti önceden bildirilmeden tamir edilmez. Ücret onaylanmadığı sürece işlem yapılmaz.Sonradan ekstra çıkan hiçbir maliyet müşteriye yansıtılmaz.

 

5- Servisimiz garantisi bitmiş ya da garanti dışı kalmış tüm marka ve model notebookların tamiri ya da parça değişimini yapmaktadır.

 

6- Teknik servisimizde kullanılan tüm ürünler distribütör ithalatçı firma veya şirketimiz tarafından garantisi verilen ürünlerdir.

 

7- Teknik servisimizde kullanılan tüm parçalar sanayi bakanlığı tarafından ithalatına izin verilmiş yasal ve garantili ürünlerdir. Garantisi olmayan, uyumsuz ve sorun çıkartma ihtimali bulunan hiçbir ürün servisimiz tarafından kullanılmamakta ve satılmamaktadır.

 

8- Teknik servisimizde tamir edilen her ürün aynı arızaya karşı karakteristik ürün arızasına göre değişen sürede garanti altındadır.

 

9- Teknik servisimizde bulunan her ürün firmamızın güvencesi altındadır. Ancak 30 gün içinde alınmayan ürünlerde firma sorumluluğu kalkmaktadır.

 

10- Teknik servise alınan her ürün 1-7 gün arasında mutlaka teslim edilir. Parça bekleyen gecikme durumlarında kullanıcıya bilgi verilir.

 

11-Teknik servisimizde çalışan ekibimiz kendi alanında üniversite mezunu sertifikalı deneyimli personeldir. Yapılan teknik işin pratik ve teorik tüm gereklerini en iyi şekilde çözebilecek donanımdadır.

 

12- Teknik servisimiz başta Bursa olmak üzere Türkiye genelinde birçok kamu ve özel sektör kurumlarının işlerini başarıyla tamamlamış olup ciddi ve disiplinli ekip çalışmasıyla sürekli yükselen bir grafik izlemektedir.

 

13- Şirketimiz teknik servis hizmetine ek olarak Türkiye notebook adaptör distribütörlüğü satışıyla Türkiye genelinde birçok bilgisayar firmasına da ciddi lojistik destek sağlamaktadır.

 

14- Teknik servisimize Bursa dışından gelip de arızası tamir edilen her ürün, anlaşmalı kargo tarafından ücretsiz olarak müşterinin adresine teslim edilir. Servise alınıp tamir edilmemiş olan ya da servise kullanıcı tarafından gönderilen gelen ürünler de müşteri tarafından gönderici ödemeli gönderilir veya teslim alınır.

 

Not: Cihazınızı teslim ederken arıza formunu isteyiniz. Cihaz onarımından sonra arıza formu olmayan müşterilerimize cihazları teslim edilmemektedir.